Miltonduff 26 Jahre 1998/2025 - Alambic Classique #25014
Miltonduff 26 Jahre 1998/2025 - Alambic Classique #25014

Miltonduff 26 Jahre 1998/2025 - Alambic Classique #25014

Běžná cena €249,90
Prodejní cena €249,90 Běžná cena €299,90
Jednotková cena
€357,00za l

Inhalt: 0,7 l (€428,42 €357,00/l), 47,8 % vol

Campbeltown Loch - Edition 09.07.2026
Campbeltown Loch - Edition 09.07.2026
Novinka

Campbeltown Loch - Edition 09.07.2026

Běžná cena €41,00
Prodejní cena €41,00 Běžná cena €47,90
Jednotková cena
€58,57za l

Inhalt: 0,7 l (€68,42 €58,57/l), 46 % vol

Glenallachie 12 Jahre - Sauternes Cask Finish 2026
Glenallachie 12 Jahre - Sauternes Cask Finish 2026

Glenallachie 12 Jahre - Sauternes Cask Finish 2026

Běžná cena €62,90
Prodejní cena €62,90 Běžná cena
Jednotková cena
€89,86za l

Inhalt: 0,7 l (€89,86/l), 48 % vol

Myken 6 Jahre - Ocean Heart 2026
Myken 6 Jahre - Ocean Heart 2026
Novinka

Myken 6 Jahre - Ocean Heart 2026

Běžná cena €119,90
Prodejní cena €119,90 Běžná cena
Jednotková cena
€171,29za l

Inhalt: 0,7 l (€171,29/l), 59,9 % vol

Michter's 10 - Single Barrel Bourbon #L25C2699
Michter's 10 - Single Barrel Bourbon #L25C2699

Michter's 10 - Single Barrel Bourbon #L25C2699

Běžná cena €259,90
Prodejní cena €259,90 Běžná cena
Jednotková cena
€371,29za l

Inhalt: 0,7 l (€371,29/l), 47,2 % vol

Jack Daniel's - Single Barrel #25-06568 (1 Liter)
Jack Daniel's - Single Barrel #25-06568 (1 Liter)
Novinka

Jack Daniel's - Single Barrel #25-06568 (1 Liter)

Běžná cena €85,90
Prodejní cena €85,90 Běžná cena
Jednotková cena
€85,90za l

Inhalt: 1,0 l (€85,90/l), 50 % vol

Longrow Peated - 29.06.2026
Longrow Peated - 29.06.2026
Novinka

Longrow Peated - 29.06.2026

Běžná cena €59,90
Prodejní cena €59,90 Běžná cena
Jednotková cena
€85,57za l

Inhalt: 0,7 l (€85,57/l), 46 % vol

Zuletzt angesehene Produkte