Coleburn Deluxe 30 Jahre 1994/2024 - Murray McDavid
Coleburn Deluxe 30 Jahre 1994/2024 - Murray McDavid

Coleburn Deluxe 30 Jahre 1994/2024 - Murray McDavid

Běžná cena €124,90
Prodejní cena €124,90 Běžná cena
Jednotková cena
€178,43za l

Inhalt: 0,7 l (€178,43/l), 44,6 % vol

Laphroaig 14 Jahre - Willem Dafoe
Laphroaig 14 Jahre - Willem Dafoe

Laphroaig 14 Jahre - Willem Dafoe

Běžná cena €164,90
Prodejní cena €164,90 Běžná cena
Jednotková cena
€235,57za l

Inhalt: 0,7 l (€235,57/l), 53,7 % vol

Ben Nevis 30 Jahre 1996/2026 - The Whisky Agency (4cl Sample)
Ben Nevis 30 Jahre 1996/2026 - The Whisky Agency (4cl Sample)

Ben Nevis 30 Jahre 1996/2026 - The Whisky Agency (4cl Sample)

Běžná cena €25,90
Prodejní cena €25,90 Běžná cena
Jednotková cena
€37,00za l

Inhalt: 0,7 l (€37,00/l), 43,4 % vol

Foursquare 15 Jahre - Indomitas
Foursquare 15 Jahre - Indomitas
Novinka

Foursquare 15 Jahre - Indomitas

Běžná cena €169,90
Prodejní cena €169,90 Běžná cena
Jednotková cena
€242,71za l

Inhalt: 0,7 l (€242,71/l), 62 % vol

Glen Keith 32 Jahre 1993/2025 - East Village Whisky Company
Glen Keith 32 Jahre 1993/2025 - East Village Whisky Company

Glen Keith 32 Jahre 1993/2025 - East Village Whisky Company

Běžná cena €398,90
Prodejní cena €398,90 Běžná cena
Jednotková cena
€569,86za l

Inhalt: 0,7 l (€569,86/l), 52 % vol

Bruichladdich 15 Jahre 2010/2025 - East Village Whisky Company
Bruichladdich 15 Jahre 2010/2025 - East Village Whisky Company

Bruichladdich 15 Jahre 2010/2025 - East Village Whisky Company

Běžná cena €189,90
Prodejní cena €189,90 Běžná cena
Jednotková cena
€271,29za l

Inhalt: 0,7 l (€271,29/l), 50,6 % vol

Ledaig 16 Jahre 2009/2026 - The Whisky Agency
Ledaig 16 Jahre 2009/2026 - The Whisky Agency

Ledaig 16 Jahre 2009/2026 - The Whisky Agency

Běžná cena €159,90
Prodejní cena €159,90 Běžná cena
Jednotková cena
€228,43za l

Inhalt: 0,7 l (€228,43/l), 52,9 % vol

Ardmore 16 Jahre 2009/2026 - The Whisky Agency
Ardmore 16 Jahre 2009/2026 - The Whisky Agency

Ardmore 16 Jahre 2009/2026 - The Whisky Agency

Běžná cena €114,90
Prodejní cena €114,90 Běžná cena
Jednotková cena
€164,14za l

Inhalt: 0,7 l (€164,14/l), 49,5 % vol

Ben Nevis 30 Jahre 1996/2026 - The Whisky Agency
Ben Nevis 30 Jahre 1996/2026 - The Whisky Agency

Ben Nevis 30 Jahre 1996/2026 - The Whisky Agency

Běžná cena €369,90
Prodejní cena €369,90 Běžná cena
Jednotková cena
€528,43za l

Inhalt: 0,7 l (€528,43/l), 43,4 % vol

Speyburn 18 Jahre - Living Souls 2025
Speyburn 18 Jahre - Living Souls 2025

Speyburn 18 Jahre - Living Souls 2025

Běžná cena €98,90
Prodejní cena €98,90 Běžná cena
Jednotková cena
€141,29za l

Inhalt: 0,7 l (€141,29/l), 46,5 % vol

Lagmore 10 Jahre - Living Souls 2025
Lagmore 10 Jahre - Living Souls 2025

Lagmore 10 Jahre - Living Souls 2025

Běžná cena €59,90
Prodejní cena €59,90 Běžná cena
Jednotková cena
€85,57za l

Inhalt: 0,7 l (€85,57/l), 48 % vol

Dailuaine 14 Jahre 2010/2024 - Malts of Scotland #24043
Dailuaine 14 Jahre 2010/2024 - Malts of Scotland #24043

Dailuaine 14 Jahre 2010/2024 - Malts of Scotland #24043

Běžná cena €76,90
Prodejní cena €76,90 Běžná cena
Jednotková cena
€109,86za l

Inhalt: 0,7 l (€109,86/l), 56,1 % vol

Royal Brackla 16 Jahre 2010/2026 - Malts of Scotland #26019
Royal Brackla 16 Jahre 2010/2026 - Malts of Scotland #26019
Novinka

Royal Brackla 16 Jahre 2010/2026 - Malts of Scotland #26019

Běžná cena €94,90
Prodejní cena €94,90 Běžná cena
Jednotková cena
€135,57za l

Inhalt: 0,7 l (€135,57/l), 56,6 % vol

Glen Garioch 35 Jahre 1990/2025 - Malts of Scotland #25032
Glen Garioch 35 Jahre 1990/2025 - Malts of Scotland #25032

Glen Garioch 35 Jahre 1990/2025 - Malts of Scotland #25032

Běžná cena €399,90
Prodejní cena €399,90 Běžná cena
Jednotková cena
€571,29za l

Inhalt: 0,7 l (€571,29/l), 45,5 % vol

Ben Nevis 30 Jahre 1996/2026 - Malts of Scotland #26015
Ben Nevis 30 Jahre 1996/2026 - Malts of Scotland #26015
Novinka

Ben Nevis 30 Jahre 1996/2026 - Malts of Scotland #26015

Běžná cena €334,90
Prodejní cena €334,90 Běžná cena
Jednotková cena
€478,43za l

Inhalt: 0,7 l (€478,43/l), 47,3 % vol

Balmenach 12 Jahre 2013/2026 - Single Cask Nation #180297
Balmenach 12 Jahre 2013/2026 - Single Cask Nation #180297

Balmenach 12 Jahre 2013/2026 - Single Cask Nation #180297

Běžná cena €78,90
Prodejní cena €78,90 Běžná cena
Jednotková cena
€112,71za l

Inhalt: 0,7 l (€112,71/l), 60,1 % vol

Glen Garioch 19 Jahre - Living Souls 2025
Glen Garioch 19 Jahre - Living Souls 2025

Glen Garioch 19 Jahre - Living Souls 2025

Běžná cena €113,90
Prodejní cena €113,90 Běžná cena
Jednotková cena
€162,71za l

Inhalt: 0,7 l (€162,71/l), 48 % vol

Kildalton 19 Jahre - Living Souls 2024
Kildalton 19 Jahre - Living Souls 2024

Kildalton 19 Jahre - Living Souls 2024

Běžná cena €149,90
Prodejní cena €149,90 Běžná cena
Jednotková cena
€214,14za l

Inhalt: 0,7 l (€214,14/l), 42 % vol

Macallan 30 Jahre 1989/2019 - SMWS - Beauty beyond skin deep
Macallan 30 Jahre 1989/2019 - SMWS - Beauty beyond skin deep

Macallan 30 Jahre 1989/2019 - SMWS - Beauty beyond skin deep

Běžná cena €2.799,00
Prodejní cena €2.799,00 Běžná cena
Jednotková cena
€3.998,57za l

Inhalt: 0,7 l (€3.998,57/l), 46,9 % vol

Karuizawa 1981/2014 - Samurai Label - Single Cask #4943
Karuizawa 1981/2014 - Samurai Label - Single Cask #4943

Karuizawa 1981/2014 - Samurai Label - Single Cask #4943

Běžná cena €11.999,00
Prodejní cena €11.999,00 Běžná cena
Jednotková cena
€17.141,43za l

Inhalt: 0,7 l (€17.141,43/l), 63,4 % vol

Karuizawa 1984/2012 - Carpe Koï Serie - Single Cask #4021
Karuizawa 1984/2012 - Carpe Koï Serie - Single Cask #4021

Karuizawa 1984/2012 - Carpe Koï Serie - Single Cask #4021

Běžná cena €8.999,00
Prodejní cena €8.999,00 Běžná cena
Jednotková cena
€12.855,71za l

Inhalt: 0,7 l (€12.855,71/l), 64,5 % vol

Karuizawa 1990/2012 - Geisha Label - Single Cask #679
Karuizawa 1990/2012 - Geisha Label - Single Cask #679

Karuizawa 1990/2012 - Geisha Label - Single Cask #679

Běžná cena €5.999,00
Prodejní cena €5.999,00 Běžná cena
Jednotková cena
€8.570,00za l

Inhalt: 0,7 l (€8.570,00/l), 56,1 % vol

Yoichi 20 Jahre - Japanese Single Malt
Yoichi 20 Jahre - Japanese Single Malt

Yoichi 20 Jahre - Japanese Single Malt

Běžná cena €2.699,00
Prodejní cena €2.699,00 Běžná cena
Jednotková cena
€3.855,71za l

Inhalt: 0,7 l (€3.855,71/l), 52 % vol

Caol Ila 18 Jahre 2007/2026 - Signatory Vintage #105
Caol Ila 18 Jahre 2007/2026 - Signatory Vintage #105

Caol Ila 18 Jahre 2007/2026 - Signatory Vintage #105

Běžná cena €148,90
Prodejní cena €148,90 Běžná cena
Jednotková cena
€212,71za l

Inhalt: 0,7 l (€212,71/l), 56,1 % vol

Kilchoman - Loch Gorm 2026
Kilchoman - Loch Gorm 2026

Kilchoman - Loch Gorm 2026

Běžná cena €84,90
Prodejní cena €84,90 Běžná cena
Jednotková cena
€121,29za l

Inhalt: 0,7 l (€121,29/l), 46 % vol

Nikka Miyagikyo 10 Jahre - Edition 2025
Nikka Miyagikyo 10 Jahre - Edition 2025

Nikka Miyagikyo 10 Jahre - Edition 2025

Běžná cena €128,90
Prodejní cena €128,90 Běžná cena
Jednotková cena
€184,14za l

Inhalt: 0,7 l (€184,14/l), 45 % vol

Glenturret 35 Jahre 1990/2026 - Whiskyland - Chapter #29
Glenturret 35 Jahre 1990/2026 - Whiskyland - Chapter #29

Glenturret 35 Jahre 1990/2026 - Whiskyland - Chapter #29

Běžná cena €449,00
Prodejní cena €449,00 Běžná cena
Jednotková cena
€641,43za l

Inhalt: 0,7 l (€641,43/l), 41,5 % vol

Wolfburn 10 Jahre 2015/2025 - Vibrant Stills
Wolfburn 10 Jahre 2015/2025 - Vibrant Stills

Wolfburn 10 Jahre 2015/2025 - Vibrant Stills

Běžná cena €73,90
Prodejní cena €73,90 Běžná cena
Jednotková cena
€105,57za l

Inhalt: 0,7 l (€105,57/l), 57,8 % vol

Clynelish 20 Jahre 2005/2026 - The Maltman #102342
Clynelish 20 Jahre 2005/2026 - The Maltman #102342

Clynelish 20 Jahre 2005/2026 - The Maltman #102342

Běžná cena €237,90
Prodejní cena €237,90 Běžná cena
Jednotková cena
€339,86za l

Inhalt: 0,7 l (€339,86/l), 51,5 % vol

Bowmore 12 Jahre 2013/2026 - The Maltman #4
Bowmore 12 Jahre 2013/2026 - The Maltman #4

Bowmore 12 Jahre 2013/2026 - The Maltman #4

Běžná cena €112,90
Prodejní cena €112,90 Běžná cena
Jednotková cena
€161,29za l

Inhalt: 0,7 l (€161,29/l), 54,9 % vol

Zuletzt angesehene Produkte